OBÓZ HUFCA 2018

Obóz Hufca 2018 w Niesulicach!

Przyszłoroczny obóz i kolonię zuchową Hufca zaplanowaliśmy na 15 dni w Niesulicach woj.Lubuskie w terminie 29.06 - 13.07.2018 r.

Kadrę obozu tworzyć będą członkowie obecnej Komendy Hufca na czele której stanie Komendantka obozu phm. Edyta „Hela” Kargul.

Znana i lubiana baza Hufca ZHP Świdnica gwarantuje dobre warunki obozowania i wyśmienite wyżywienie. Przez dwa z obozowych dni będą się odbywać wędrówki i wycieczki drużyn na które czekają okoliczne atrakcje.

Na obozie nie zabraknie technik harcerskich i prawdziwej pionierki oraz nocnych wart.

Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę odpłatności za obóz:

składka wpłacona w całości do 31.12.2017 r. wynosi 1000 zł

składka wpłacona po 1 stycznia 2018 r. wynosi 1100 zł  i można ją wpłacać w ratach dogodnych dla Państwa.

Wpłat można dokonywać wyłącznie na rachunek bankowy:

Hufiec Ziemi Dzierżoniowskiej

Ul. Sienkiewicza 13

58-200 Dzierżoniów

Nr konta: 31 9527 0007 0000 5122 2000 0001

Przy dokonywaniu przelewów prosimy o ich tytułowanie: składka na obóz za….

Faktury VAT wystawiamy za każdą wpłatę osobno – 14 dni od dnia wpłaty. Potrzebę otrzymania faktury trzeba zgłosić przed dokonaniem wpłaty na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr. 609 747 777

z harcerskim pozdrowieniem

CZUWAJ!